Click to order
Cart
Total: 
Jūsu Vards
Jūsu E-mail
Jūsu Tālrunis
Kas ir MgO Premium magnezīta plāksne?
Jauns celtniecības materiāls iekštelpu darbiem un ārējai apdarei. Ugunsizturīgs, ūdens izturīgs, ekoloģiski tīrs, sertificēts materiāls
Kur pielieto?
Izmērs?
Ugunsizturīgas magnezīta plāksnes izmēri:
Biezums: 4mm Plates izmēri: 1220*2440 mm (11,5 kg)
Biezums: 6mm Plates izmēri: 1220*2440 mm (15,4 kg)
Biezums: 8mm Plates izmēri: 1220*2440 mm (22,6 kg)
Biezums: 10mm Plates izmēri: 1220*2440 mm (28,3 kg)
Biezums: 12mm Plates izmēri: 1220*2440 mm (33,9 kg)
Biezums: 15mm Plates izmēri: 1220*2440 mm (38 kg)
More products
More products
Paskatieties video ar MgO un rēģipša salīdzinājumu.
Ugunsizturība A1
We work hard everyday to make our clients happy.
Magnezīta plāksnes MgO Premium
Magnezīta plāksnes MgO Premium –ekoloģiski tīrs, dabīgs materiāls(dolomīts), drošs veselībai, nesatur kaitīgas vielas, lietojot neizdala toksiskas vielas.
Magnezīta loksnes – universāls apdares materiāls, kura sastāvā ir magnetīts un stikla šķiedras
Stikla šķiedru magnezīta loksnei var izmantot abas puses, gan gludo, gan ne gludo pusi dekoratīvā materiālu uzklāšanai(tapetes, dekoratīvie pārklājumi, krāsas, flīzes, apmetumi un t.t.)
Svarīga magnezīta lokšņu īpašība ir, ka tas ir nedegošs, sertificēts Eiropā , degšanas klase A1(biezums 10mm)
Magnezīta plāksnei ir augsta izturība, cietība, augstas mitruma izturības īpašība ļauj to izmantot mitrās telpās.
Magnezīta plāknes izmanto: māju, dzīvikļu, ofisu, skolu, mūzikas studiju, slimnīcu, restorānu un t.t. sienu un griеstu apšuvei.
Magnezīta plāksnes- ugunsizturīgs „elpojošs", mitruma izturīgs materiāls, to izmanto trokšņu nomākšanai, ka arī ka siltuma, hidro, skaņas izolāciju.
Ugunsiturīgas Magnezīta plates tehniskie rādītāji:


MSP ražots pēc jaunākajām tehnoloģijām Kīnā, fabrikā kas specializējas ekoloģiski tīru, nedegošo materiālu ražošanā. Salīdzinot ar citiem apdares materiāliem, MSP nesatur tādas kaitīgās vielas, kā azbests, fenols u.c.
Pateicoties savām īpašībām – ugunsdrošs, ekoloģiski tīrs, mitrumizturīgs un salizturīgs – šis materiāls ir ieguvis lielu popularitāti dažādās pielietošanas sfērās.
Turklāt MgO Premium piemīt arī antibakteriālas īpašības, kas nepakļauj šo materiālu pelējuma sēnīšu iedarbībai! Līdz brīdim, kad parādījās MSP, nebija neviena līdzīga celtniecības-apdares materiāla, kam piemistu ugunsdrošības apstiprinātas

Augsta ugunsdrošība, mehāniskā un mitruma izturība savienojumā ar mazo masu, vieglo apstrādi un montāžu, kā arī praktiski neesošajiem ekspluatācijas izdevumiem, nodrošina MgO pielietošanas augstu ekonomisko efektivitāti!

Kur izmanto MgO Premium?

MgO Premium pielietošanai ir ļoti plašs spektrs: ārsienu, iekšējo sienu apdarē, piekārtajos griestos, starpsienās, komunikācijas šahtu, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu izbūvē. MSP ir labs pamats jebkuram segumam – pat flīzēšanai. Var izmantot jumta segumos, sendvičpaneļos, reklāmas vairogos, durvju klātnēs, putubetonēšanas veidnēs.

MgO Premium var izmantot pilnīgi visos celtniecības-apdares darbos, aizvietojot tādus populārus produktus kā finieris, OSB, preskartons, reģipsis utt. Katrā atsevišķā salīdzinājumā MSP uzvar konkurentus vai nu īpašību raksturojumā, vai nu cenu politikā. Mehāniskā apstrāde it teicama: perfekti zāģējas, urbjas un frēzējas. Pie tam saglabājot savu blīvumu, elastību un konstrukciju turpmākai apstrādei. MgO virsma ir krāsojama gan ar vienkāršām laku krāsām, gan ar struktūrkrāsām. Iespējams aplīmēt gan ar plastiku, gan ar finierskaidu (iespējams arī pasūtīt jau no rūpnīcas, pēc kataloga).

MgO Premium tehniskie parametri:

* Blīvums 0,94 gr/cm3;
* Formas izmaiņas mitruma iedarbībā - ne vairāk kā 0,34%;
* Mitrumizturība, noturība pret pelējuma sēnīšu veidošanos;
* Liekšanas pretestība mitrā stāvoklī – 22Mpa

Nesatur azbestu un citas kaitīgās vielas, neizdala toksiskas vielas pat karsēšanas procesā.

Uzrakstiet mums
Droši rakstiet