+371 67381179
info@avemar.lv
Katrinas dambis 22
Riga
LV
RU
Click to order
Cart
Total: 
Jūsu Vards
Jūsu E-mail
Jūsu Tālrunis

Krāsas betonam un epoksīda grīdas par vislabākajām cenām

Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.
Ir pieejamas īpašas atlaides.
Polimēra 1-2 komponentu sistēmu betona grīdas, uz epoksīda, poliuritāna sveķiem. Garāžām, veikaliem, ofisiem,noliktavām, ražosānas telpām, betona stabiem, pazemes stāvvietām,autoservisiem, balkoniem, terasēm. Augsta izturība pret noberšanos, eļļas, naftas un benzīna pretestību, lielā mērā izturīgs pret ķimikālijām,skābēm.
Krāsa betonam
Betonbeschichtung NOVATIC
Poliretāna segums betonam, garāžām, kāpnēm, rūpniecības un uzglabāšanas grīdām, pagrabiem,balkoniem, terasēm, mitrām zonām , iekštelpām un ārdarbiem.
Epoksīda grīdas segumi
Polimēra 1-2 komponentu sistēmu betona grīdas, uz epoksīda, poliuritāna, ka arī akrila sveķiem. Garāžām, veikaliem, noliktavām, ražosānas telpām, betona stabiem, pazemes stāvvietām. Augsta izturība pret noberšanos, eļļas, naftas un benzīna pretestību, lielā mērā izturīgs pret ķimikālijām.
Poliuretāna segums "Šķidra plastmasa"
NOVATIC
Uzklāšanai uz iepriekš nogruntētām virsmām: sienas, ražošanas un noliktavu grīdas, balkoni, terases, gruntētas metāla un koka virsmas, kā arī izmantošanai pagrabstāvos un kāpnēs.
Epoksīda aizsarg pārklājums Apselive 30
Epoksīda 2-komponentu pārklajums,
izmanto ražošanas telpās, gārāžās, pagrabtelpās, autostāvvietās, veikalos utt. biezums līdz 1 mm, tiek uzklāts ar rullīti.To var arī izmantot kā pašizlīdzinošu lejamo pārklājumu, ar biezumu no 1mm līdz 3mm.
Minirasex- mikrocements iekšdarbiem un ārdarbiem
Mikrocements - universāls dekoratīvais izturīgs apmetums, kuru var uzklāt uz jebkuru virsmu, iekšdarbiem un ārdarbiem:
dušas kabīnes, kāpnes, vannas istabas, sienas un grīdas, galda virsas, ofisi, restorāni, baseini, kafeinīcas, fasādes, balkoni, terases.
Silicato Li 501
Silikāta-lītija betona cietinātājs Silicato Li 501, rūpnieciskām un ražošanas telpām, angāriem, noliktavām, loģistikas centriem un noliktavām, transporta mašīnbūves rūpniecības nozarēm utt. Papildu betona aizsardzība ar epoksīdu, poliuretānu, akrilu un citiem sveķiem nav nepieciešama.
More products
Jums ir jautājumi vai vēlaties aprēķināt izmaksas?
Jūs varat apskatīt paraugus mūsu veikalā.
Nosūtiet pieteikumu, mēs sazināsimies ar jums un vienosimies par tikšanos.
Mūsu kontakti
+371 67381179
info@avemar.lv
Katrinas dambis 22, Riga
Darba dienās: 09.00-17.00
Brīvdienās: pēc vienošanās
Sazināties ar menedžeru
Ievadiet kontaktinformāciju:
Mēs sazināsimies ar jums 15 minūšu laikā darba dienās.